Yabancı diller Yüksekulumuzdan Speaking Club Etkinliği


 

Üniversitemiz Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Yüksel Lisans ve Doktora öğrencilerinin İngilizce yetkinliklerini geliştirmek amacıyla “Speaking Club” kursları düzenlenmiştir. 4-5 kişiden oluşan 8 ayrı grupta, uzaktan eğitim yöntemiyle gerçek zamanlı olarak planlanan kurslar, hafta için dört gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) 13:00-13:40  (after lunch) ve 17:00-17:40 (after hours) saatleri arasında gerçekleştirilecek olup, ders programı üniversitemiz web sayfasında yayınlanmıştır. Kurslar sayesinde, lisansüstü öğrencilerimizin temel İngilizce bilgilerinin güçlendirilmesi, konuşma, dinleme, anlama ve aktarma yeteneklerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

Yabancı Diller Yüksekokulu Öğretim Görevlilerince hazırlanacak ve desteklenecek olan bu tür programların yanı sıra akademik personelimiz için de ileri düzey akademik İngilizce etkinlikleri üzerine çalışmalar devam etmektedir.

 

 


Copyright © 2023 Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Gültepe Mahallesi Mecnun Otyakmaz Caddesi No:1 58100 Merkez/Sivas
Skip to content